Mon, Oct 19 | Studio RestArt

Moderní kaligrafie -v 19.10.2020

Naučte se základy moderní kaligrafie s Markétou. *Restart poukázky jsou platné pouze pro kurzy malování ne pro DIY workshop.*
Registration is Closed
Moderní kaligrafie -v 19.10.2020

Where/When

Oct 19, 2020, 4:30 PM – 8:30 PM
Studio RestArt, Benešova 2, 586 01 Jihlava, Czechia

About the Event

V posledních měsících se i v České republice projevil velký zájem o kaligrafii. V RestArtu se dozvíte v čem spočívá kouzlo tohoto krásného písma. Naučíte se základy moderní kaligrafie, bounce letteringu a další jiné vychytávky, jak udělat své písmo krásné. To, že váš rukopis není dokonalý, neznamená, že vám kaligrafie nepůjde. Přijďte a uvidíte sami. Na kurzu dostanete písanku a brush pen. Jelikož je tento kurz celkem obsáhlý, uvidíme se spolu na 4 hodiny, abychom měli dostatek času písmo procvičit a pochytit vše, co jen můžeme.   

V ceně (950 kč) je káva nebo čaj pro každou osobu.  Můžete se přihlásit pres email studiorestartdiy@gmail.com.

*Kvůli současnému stavu COVIDu musíme limitovat kapacitu na 9 lidí pro všechny události v Restart. Zároveň potřebujeme vytvořit dostatečný prostor mezi účastníky, proto si své místo zarezervuje zavčas. Ve světle současného nařízení jsou roušky povinné po celý večer. Věříme, že v těchto dnech je velmi důležité, možná důležitější než kdy jindy, poskytnout vám prostor, kde si můžete odpočinout od stresu, který je všude kolem nás. Navzdory všem těmto opatřením se velmi těšíme na spousty kreativních večeru s vámi!

Seat Reservation
Price
Quantity
Total
  • Moderní kaligrafie v 19.10
    CZK 950
    CZK 950
    0
    CZK 0
TotalCZK 0

Share This Event