top of page

Tue, Oct 13

|

Studio RestArt

Ptáci nad mraky 13.10.2020

Registration is Closed
See other events
Ptáci nad mraky 13.10.2020
Ptáci nad mraky 13.10.2020

Where/When

Oct 13, 2020, 5:30 PM – 7:30 PM

Studio RestArt, Benešova 2, 586 01 Jihlava, Czechia

About the Event

Večer plný malování je skvělým způsobem, jak můžete strávit čas se svými blízkými. Zarezervujte si místo pro sebe a/nebo pro libovolný počet lidí, které byste rádi vzali s sebou – podle toho, jak dovolí kapacita místa. Od začátku do konce budou poskytovány kompletní nenáročné instrukce, které vás dovedou k vytvoření tohoto krásného obrazu. Hotový bude zhruba po dvou hodinách a domů si odnesete něco, na co můžete být náležitě hrdí! Na místě obdržíte čisté plátno, štětce, barvy a vodu.

V ceně je káva nebo čaj pro každou osobu.

Můžete se přihlásit zde na stránkách (platit předem přes Paypal) nebo přihlásit přes emailem zde, a později platíte na místě.

*Kvůli současnému stavu COVIDu musíme limitovat kapacitu na 9 lidí pro všechny události v Restart. Zároveň potřebujeme vytvořit dostatečný prostor mezi účastníky, proto si své místo zarezervuje zavčas. Ve světle současného nařízení jsou roušky povinné po celý večer. Věříme, že v těchto dnech je velmi důležité, možná důležitější než kdy jindy, poskytnout vám prostor, kde si můžete odpočinout od stresu, který je všude kolem nás. Navzdory všem těmto opatřením se velmi těšíme na spousty kreativních večeru s vámi!

Seat Reservation

  • Ptáci nad mraky

    *Kvůli současnému stavu COVIDu musíme limitovat kapacitu na 9 lidí pro všechny události v Restart. Zároveň potřebujeme vytvořit dostatečný prostor mezi účastníky, proto si své místo zarezervuje zavčas. Ve světle současného nařízení jsou roušky povinné po celý večer. Věříme, že v těchto dnech je velmi důležité, možná důležitější než kdy jindy, poskytnout vám prostor, kde si můžete odpočinout od stresu, který je všude kolem nás. Navzdory všem těmto opatřením se velmi těšíme na spousty kreativních

    CZK 450.00
    Sale ended

Total

CZK 0.00

Share This Event

bottom of page