top of page

KAŽDÝ POTŘEBUJE ČISTÉ PLÁTNO

IMG_20181008_163651_edited.jpg
O NÁS

Studio Rest Art

Benešova 2, Jihlava

první patro

Program s názvem Rest Art nabízí novou formu kreativní tvorby v Jihlavě. Zakladatelkou je Rachael Rector, umělkyně s obrovským srdcem pro Česko, která se sem spolu se svou rodinou přestěhovala z Kanady.

Rachael svůj český příběh začala psát už před 17 lety, kdy se zde při studiu misijní školy seznámila se svým budoucím manželem. Poté, co Rachael v Kanadě prorazila s vlastním úspěšným uměleckým podnikem, ve kterém byla zároveň i manažerkou, zatoužila přinést tento skvělý způsob tvůrčího vyžití i do České republiky! Jejím přáním je, aby lidé, ať už z Jihlavy nebo odjinud, kteří si na vlastní kůži vyzkouší Rest Art, zakusili radost a současně si mohli odpočinout (z ang. rest).  Vždyť právě tehdy člověk může objevit své "umělecké já". Koneckonců, "každý potřebuje čisté plátno"!

Jak Rest Art funguje:

Každý měsíc si můžete vybrat z nabídky akcí (převážně malby obrazů) a dalších tvůrčích příležitostí. Najdete je v našem kalendáři. Pokaždé je kapacita účastníků omezena. Doporučujeme navštívit naši akci spolu s přáteli či rodinou, vybrat si takovou, která vás zaujme, a zarezervovat si místo přes náš jednoduchý rezervační systém.

Poté co si zarezervujete místo a dokončíte platbu, obdržíte potvrzující email, který zároveň slouží jako daňový doklad. Tento email si můžete vytisknout a přinést s sebou jako vstupenku, případně se jím můžete prokázat přes mobilní zařízení.

Je žádoucí dorazit s časovým předstihem, abyste si v klidu mohli vybrat své místo a stihli si objednat kávu nebo čaj.

 

Pokud nebude  předem uvedeno jinak, pak všechno, co budete potřebovat, dostanete od nás (plátno, barvy, štětce, vodu, utěrku a další). 

Veškeré instrukce podáváme zábavným způsobem ve velmi uvolněné atmosféře. Naše instruktorka mluví anglicky, takže pokud si zároveň chcete procvičit angličtinu, Rest Art bude pro vás tím pravým! Veškeré pokyny budou ale samozřejmě překládány i do češtiny.

Po zhruba dvou hodinách (nebude-li předem domluveno jinak) bude vaše umělecké dílo dokončeno! To si následně můžete hrdě odnést domů a pochlubit se jím vašim blízkým!

bottom of page